شيمي ایران قرارداد عربستان عربستانی اخبار بین الملل

شيمي: ایران قرارداد عربستان عربستانی اخبار بین الملل

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات مگر نورافکن را در اوج بازی‌های آسیایی به تیم جوانان ندادیم؟/ چون بازیکن نداشتی

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که در بحث اقدام دو بازیکن پیشین این تیم جهت دریافت مطالبات‌شان، بعضی افراد شیطنت کرده‌اند. 

مگر نورافکن را در اوج بازی‌های آسیایی به تیم جوانان ندادیم؟/ چون بازیکن نداشتی

عبداللهی: مگر نورافکن را در اوج بازی های آسیایی به تیم جوانان ندادیم؟/ چون بازیکن نداشتیم به تیم امید بازیکن ندادیم

عبارات مهم : بازیکن

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که در بحث اقدام دو بازیکن پیشین این تیم جهت دریافت مطالبات شان، بعضی افراد شیطنت کرده اند.

نصرالله عبداللهی در گفت وگو با تسنیم، راجع به محرومیت سه بازیکن استقلال به علت عدم حضور در اردوی تیم فوتبال امید از سوی کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال اظهار داشت: من از این عنوان اطلاعی ندارم و الان از زبان شما می شنوم. قطعاً کمیته حقوقی کلوب استقلال پیگیر عنوان خواهد بود که آیا این کار صورت گرفته هست. سابقه نداشته است که بازیکنان را به خاطر عدم حضور در تیم های ملی محروم کنند. من که نشنیده بودم.

مگر نورافکن را در اوج بازی‌های آسیایی به تیم جوانان ندادیم؟/ چون بازیکن نداشتی

وی در تصویر العمل به طرح این عنوان که اقدام استقلال هم جهت عدم حضور بازیکنان در اردوی تیم امید درست نبوده هست، گفت: دفاع های ما مصدوم بودند و آنها (اعضای تیم امید) از ما مدافع می خواستند. مگویان و پادوانی مصدوم هستند، ITC منتظری هم صادر نشده و شاید در هفته اول لیگ او در اختیار نداشته باشیم. بنابراین ما دفاعی نداشتیم که بخواهیم سیدمجید حسینی را به تیم امید بدهیم. اینها دلایلی بود که نگذاشتیم بازیکنان مان بروند. امکان ندارد ما با تیم امید مملکت مان همکاری نکنیم. مگر در اوج لیگ قهرمانان آسیا، امید نورافکن را در اختیار تیم جوانان قرار ندادیم و برابر العین امارات شکست خوردیم؟! نتیجه آن بازی باعث شد تا کادر فنی ما فکری به حال تیم مان بکند.

سرپرست تیم فوتبال استقلال در خصوص اقدام عجیب آندرانیک تیموریان و کاوه رضایی جهت اطلاع دادن از طلب های خود از استقلال به کنفدراسیون فوتبال گفت: عده ای هستند که شیطنت می کنند. اگر قرار به دریافت طلب و اطلاع دادن به AFC باشد، خیلی ها طلب دارند. اینکه در موقعیت کنونی بروند شکایت کنند، شیطنتی پشت آن است.

سرپرست تیم فوتبال استقلال اعتقاد دارد که در بحث اقدام دو بازیکن پیشین این تیم جهت دریافت مطالبات‌شان، بعضی افراد شیطنت کرده‌اند. 

عبداللهی همچنین در ارتباط با عدم پرداخت مطالبات بازیکنان استقلال و اینکه صحبت از اعتصاب می شود، تصریح کرد: افتخاری مدیرعامل کلوب بازیکنان را در جریان گذاشته است که چه زمانی پول می رسد.

واژه های کلیدی: بازیکن | جوانان | فوتبال | استقلال | بازیکنان | اقدام عجیب | نصرالله عبداللهی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs